fbpx

O mnie

O mnie

cześć,
Mam na imię Agnieszka i witam Cię serdecznie na mojej stronie.
Chciałabym Cię zaprosić na wspólny trening, na którym pokażę Ci dlaczego warto ćwiczyć z trenerem personalnym. A najlepiej ze mną 😉

Ale zacznijmy od początku.

Sport w moim życiu jest obecny od dzieciństwa. Jako mała dziewczynka nauczyłam się pływać i bardzo to pokochałam (według różnych źródeł za pierwszymi nurkami stała moja Babcia lub Tata), dlatego przez kilka lat regularnie rozbijałam się po pływalniach. W liceum, tym razem Mama, zabrał mnie na moje pierwsze zajęcia fitnessu. Od tej pory, nie tylko pływanie i fitness, były wpisane na stałe w moje życie.
Przeszłam etapy fascynacji różnego rodzaju treningami. Chodziłam na Step, zajęcia typu TBC, ABT, sztangę, indor cycling, TMT, pilates, jogę. Przebiegłam dwa razy półmaraton. Wiem, żaden wyczyn. Ale dla osoby, która nie znosi biegać, było to coś wielkiego. Przygotowywałam się do triathlonu. Nie wystartowałam, bo kompanka w przygodzie zaszła w ciążę. Potem nie było kiedy, ale mam nadzieje, że kiedyś jeszcze podejmę wyzwanie i ukończę chociaż ¼ Ironmana.

Jakieś 3 lata temu pokochałam siłownię. Od 2 lat regularnie trenuje poledance. Kocham to i uważam, że jest to jedna z najfajniejszych dyscyplin sportu, która znakomicie wpływa na moje ciało.

Pływam na wake’u, jeżdżę na snowboardzie (już 20 lat), śmigam na biegówkach, jeżdżę na rolkach.

Ja jako trener

Myśl o zostaniu trenerem była ze mną od pierwszych zajęć fitness, czyli prawie 20 lat. W międzyczasie skończyłam studia na kierunku marketing i zarządzanie, studia podyplomowe. Prowadziła gabinet stomatologiczny, wydawnictwo sportowe, a ostatnio zajęłam się szyciem ubrań (tak umiem szyć), dla osób aktywnych. Jednak myśl o byciu zawodowo związana ze sportem wracała systematycznie. Aż w końcu mąż tupnął nogą i KAZAŁ mi się ogarnąć. Wielkim szczęściem trafiłam na najlepszy kurs na polskim rynku, który pokazał mi że bycie trenerem personalnym to nie tylko poprawna technika. To pomoc klientowi w byciu sprawnym na długie lata.
Aby być dobrym trenerem cały czas się szkolę. Oto lista szkoleń, które pomogły mi w rozwoju (lista cały czas aktualizowana):

  • kurs na trenera personalnego Athletes Performance, 2017/2018,
  • kurs Blackroll Workshop, 12.2017,
  • kurs Blackroll Workout, 03.2018,
  • kurs PFS Dietetyka i Suplementacja Active, 04.2018,
  • kurs Ocena funkcjonalna FMS, 04.2018,
  • kurs Żywienie kobiet aktywnych. Część 1., 05.2018,
  • modelowanie pośladków, Atheletes Performance, 06.2018.
Poza sportem, moje życie to RODZINA.

Moja rodzina to: Julka i Jaś, no i mąż. Moje dzieci już od pierwszych dni swojego życia miały styczność ze sportem.

8letnia Julka jeździ konno, pływa, śmiga na nartach (już 4 sezon). Ostatniej zimy próbowała jazdy na snowboardzie i biegówkach. Syn ze względów zdrowotnych mniej umie, ale na rowerze śmiga jak szalony.

Jeżeli chcesz się ze mną umówić na pierwszy darmowy trening, pogadać, dzwoń już teraz.