fbpx

Jupi!! Jest. Mój pierwszy fit planer, z miesięczną rozpiską treningów. Teraz już nic nie musisz robić 😉 tylko ćwiczyć i dbać o dietę.

Zanim zaczniesz, kilka informacji:
  • planer przeznaczony jest przede wszystkim dla osób początkujących i średniozaawansowanych,
  • jeżeli jakieś ćwiczenia są za trudne, rób wolniej lub zmień na łatwiejsze,
  • do niektórych treningów potrzebne są gumy miniband, piłka gimnastyczna (duża gumowa), piłeczki do masażu czy roller. Są to sprzęty, które pomagają nam urozmaicić trening lub zwiększają obciążenie. Ale jeżeli nie masz i nie zamierzasz mieć, zmień na trening bez przyrządów,
  • słuchaj swojego organizmu. Jeżeli już we wtorek czujesz się nie na siłach, rób coś lżejszego. Nie forsuj się. Dodatkowo, jeżeli czujesz że zaczyna boleć Ci np. kolano, zwolnij. Porozciągaj się, poroluj. Mięśnie gdy trenujesz skracają się, przez co mogą wywoływać ból np. w kolanie. Dlatego poza wzmacnianiem/budowaniem masy mięśniowej, Twoim zadaniem jest praca nad prawidłowym zakresem ruchu, właśnie poprzez rozciąganie i rolowanie.
  • pamiętaj o zdrowym odżywianiu – pij conajmniej 2 litry wody, zrezygnuj ze słodyczy, fast foodów, produktów mocno przetworzonych, jedz dużo owoców i warzyw. Bądź przygotowana na napady głodu i miej ze sobą zdrową przekąskę.
  • zawsze stawiaj na jakość, a nie na ilość. Rób mniej, wolniej, ale lepiej. Ucz się prawidłowej techniki.
  • jeżeli masz jakieś problemy zdrowotne, skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem treningów. Pamiętaj, treningi mają Ci pomóc być sprawnym, zdrowym, a nie zaszkodzić.
Tutaj masz linki do wszystkich treningów
Tydzień pierwszy (3-9.09)
Tydzień drugi (10-16.09)

Tydzień 3 (17-23.09)

Tydzień 4 (24-30.09)

Korzystaj do woli

Ściągnij planer, najlepiej wydrukuj i ćwicz. Jeżeli chcesz, żebym wiedziała że z niego korzystasz, odznacz mnie na zdjęciu z treningu @notimetobefit (na Facebooku) lub @agnieszkapeszekfit (na Instagramie) .

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości, sugestie pisz na agnieszka@agnieszkapeszek.pl lub na FaceBooku