fbpx

Motywacja do treningów to sprawa trudna, i powiem szczerze okresowo też z nią mam problem. Szczególnie jesienią kiedy dopada mnie jesienna depresja z powodu braku słońca i diametralnej zmiany pogody. W takie dni, gdy samodyscyplina nie działa, trzeba szukać wsparcia. Może to być przyjaciółka, z którą pójdziemy ćwiczyć. Aplikacja, która nam przypomni co zaplanowałaś na trening. Ja należę do ludzi starszej daty i lubię kartki, dlatego wybieram drukowane planery.

Zaplanuj swój fit dzień

Każdego dnia, lub dzień przed, zanim zacznę trening, siadam z planerem i wypisuję ćwiczenia oraz ilość planowanych powtórzeń lub czas wykonywania ćwiczenia, a także ilość serii. Dodatkowo wpisuję:

    • co jadłam danego dnia,
    • ilość wypitej wody oraz herbaty (kawy nie piję, ale można zaznaczy)
    • ilość snu.

Na każdym planerze wpisuję daty i zbieram. Dzięki temu mam pogląd, jaki robię postęp, czy trzymam się założeń mojego fit żywienia. Planery dziennie, a także tygodniowe, miesięczne i roczne znajdziesz tutaj.

Nie krępuj się, pobieraj. Dostępne są w dwie wersje – szara i różowa. Mam tylko prośbę, gdy z niego skorzystasz, zrób sobie z nim zdjęcie i oznacz @notimetobefit na Facebooku czy Instagramie, żebym mogła zobaczyć, że służy Ci dobrze.